Наші послуги

Услуги

ІТ консалтинг

Вивчимо Ваші бізнес-процеси, запропонуємо шляхи їх оптимізації. Знайдемо оптимальний варіант автоматизації Вашого бізнесу шляхом встановлення готової системи обліку або доопрацювання існуючої.

Услуги

Налаштування 1С

Налаштуємо Вашу 1С під Ваші потреби. Підключимо клієнт-банк, завантаження даних з excel. Інтегруємо 1С з будь-якою ERP системою.

Услуги

Розробка в 1С

Програмуємо все, від простого звіту до складної системи. Навчимо Ваших співробітників. Не підемо, поки все не запрацює.

Услуги

Автоматизація складської логістики

Заставимо Ваш склад працювати оптимально. Знаємо як правильно організувати процес та його автоматизувати. Маємо в кейсі рішення автоматизації повного циклу складських процесів з використання радіотерміналів збору даних.

Услуги

Автоматизація транспортної логістики

У Вас бізнес у сфері грузоперевезеннь або маєте свій автопарк? Допоможемо автоматизувати облік ПММ, ремонтів, нарахування зарплатні. Інтегруємо все це з GPS. Якщо необхідно, виведемо в 1С інтерактивну карту Ваших автомобілів.

Услуги

Інтеграція
сайту та 1С

Подружимо Вашу 1С з сайтом. Організуємо обмін товарам та замовленнями в режимі on-line. Наша система дозволить налаштовувати опис номенклатури для сайту, вести окреме дерево груп, добавляти один і той самий товар в декілька груп. Також є можливість роботи з декількома мовами контенту.